خدمات ما

ترخیص قطعات و لوازم یدکی خودرو

کارخانه‌های بزرگ کشور در صورتی که مشکل طولانی بودن ترخیص کالاهای خودروسازان برطرف نشود با مشکل جدی مواجه می‌شوند، خودرو کالایی متشکل از چند هزار قطعه است هر کدام از آنها نباشد خودرو کامل نمی‌شود و قابلیت عرضه را پیدا نمی‌کند، کمبود قطعه در زمینه خودرو حیاتی است.

ترخیص مواد اولیه کارخانجات تولید برق

تابلو برق یک محفظه برای نصب و سیم بندی تجهیزات الکتریکی یا الکترونیکی است که کلیدها و قطعات کنترلی و حفاظتی و لوازم نمایشگر (ولتاژ، جریان، فرکانس، توان، کسینوس فی و …) روی آن نصب می‌شوند.

ترخیص فلزات صنعتی و مصنوعات آن ها

گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان، با تجربه ترخیص انواع فلزات، آهن آلات و فلزات رنگی می تواند امور گمرکی مربوط به واردات و ترخیص این کالاها را در اسرع وقت به انجام برساند.

ترخیص شیرآلات و فیلترها

«شیرآلات» به گروه شیرهایی گفته می‌شود که خود بنا به کاربرد، نحوۀ کارکرد یا شکل آنها به زیرگروه‌های مختلف دسته‌بندی می‌شوند. انواع شیرآلات بنا به کارکرد به دوصورت کلی تقسیم بندی می شوند : شیرآلات بهداشتی ، ساختمانی و شیرآلات صنعتی

واردات و ترخیص ماشین آلات صنعتی

برای وارد کردن ماشین آلات صنعتی خطوط تولید در ابتدا باید کد تعرفه کالا را مورد بررسی قرار دهید. برای اینکه بتوانید این ماشین آلات را به راحتی وارد نمایید باید سراغ افراد متخصص و کاربلد در این زمینه بروید، ترخیص ارزان با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان یکی از گزینه ها و راه حل های مناسب برای ترخبص کالای شما می باشد.

ترخیص مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی

برای وارد کردن ماشین آلات صنعتی خطوط تولید در ایتدا باید کد تعرفه کالا را مورد بررسی قرار دهید. برای اینکه بتوانید این ماشین آلات را به راحتی وارد نمایید باید سراغ افراد متخصص و کاربلد در این زمینه بروید، ترخیص ارزان با گروه بازرگانی پرشین تجارت دوان یکی از گزینه ها و راه حل های مناسب برای ترخبص کالای شما می باشد.

برند ها

مشتریان ما

ارتباط با ما


02142326

ما به شما کمک خواهیم کرد تا به اهداف خود برسید و تجارت خود را توسعه دهید.